Loading

Hepimiz hayatımızın bir yerlerinde gurur duyacağımız olaylara imza atmışızdır. Önemli, önemsiz, büyük, küçük, az ya da çok; fark etmez. Hepimizin yaşamında güzel hikayeleri vardır, hepsini kendimiz yazmışızdır; bize aittirler.

Bir düşünün; yaşadıklarımızın olumlu/olumsuz kahramanı BİZ’iz. Yaşadığımız her şeyi O şekilde yaşamayı kendimiz seçtik. Başardıklarımız da çok. Ama başardıklarımızın farkında bile değiliz. Sonradan da hepsini unuttuk.

Hep yaptığımız bu. İyi yapılanları görmeme gibi bir durum var çoğumuzda.

BİZE göre onlar bizim zaten yapmamız gerekenlerdi. Kayda değer değillerdi. Unutulması doğaldı. Biz de unuttuk.

Ve de şu ana kadar yaptıklarımız ve başardıklarımızla nerelere vardığımıza, neler kazandığımıza bakamadık.

Odak noktamız başaramadıklarımız oldu.

Sürekli başardıklarımızı değil, başaramadıklarımızı başarmaya çalışıyoruz.

Sürekli başaramadıklarımızı başarmaya çalışan, didinip duran, bir anlamda kendi içimizde ve de başkalarıyla savaşan insanlar olduk. Yine her zamanki gibi BİZ’e göre “Daha iyisini yapmak için”.

“Tadımlık”ın amacı “kendi daha iyimiz” neymiş? Ne değilmiş? Anlamak.

İlişkilerimiz, paramız, aşkımız, iş alanlarımız, anneliğimiz, babalığımız, performansımız, sağlığımız gibi yaşam kalitemizi doğrudan ya da dolaylı etkileyen konularda bugüne kadar atlamış olduklarımız. Amacımız dengeye gelebilmenin ipuçlarını göstermek, kendimizi olduğu gibi kabul etmek. Özetle, iki saat gibi kısa bir sürede bilincimizi yükseltecek Tadı damağımızda kalacak algı çalışmalarından söz ediyoruz.

Amaç yükselmekse gelin birlikte yükselelim…

Eğitmen/Danışman
Dilek Öcekli

İnsanların enerji alanlarıyla uyumlanarak, bilinçaltı duygu frekanslarını gözlerine bakarak okuyorum. Böylece; kişilerin geçmişten bugüne köklerinden ve yaşadıklarından oluşmuş … devamını oku…

Katılım Ücreti
100 TL + KDV

Etkinlik hakkında aklınıza takılan soruları öğrenmek, detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için bizlere 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

İsim Soyisim (*)

Email (*)

Telefon Numaranız

Mesajınız