Loading
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Transformal Nefes® / Emine Aktaş

transformal-nefesTransformal Nefes Amerikalı metafizik doktoru Judith Kravitz tarafından geliştirilmiş, dünyanın en güçlü şifa araçlarından birisidir. Kendisi 80’li yıllarda yakalandığı gırtlak kanserinden bu teknik sayesinde şifa bulup kurtulmuştur.

Bizler, Dr. Judith Kravitz’den aldığımız pek çok eğitimle Türkiye’de Nefes Çalışmalarını başarı ile ve güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz.

Bir Transformal Nefes -TN ® seansı 60 dakika sürer, müzik eşliginde sadece diyaframınızı kullanarak aralıksız ( Döngüsel ) nefes alıp verirsiniz. Seans boyunca Nefes koçunuz sizi yönlendirip destekler. Bu çalışmayı güçlü yapan nefesinizle farkında olmadan kontrol etmeye çalıştığınız, derinlere bastırılan duyguların gün yüzüne çıkması ve böylece uzun zamandır taşıdıgınız yüklerinizden arınmanızdır. Başınıza gelen olaylara artık tepki değil cevap veriyor olursunuz. Hayatınızda kızgınlık ya da nefret ile yapılan davranışların , söylenen sözlerin yerini dinginlik alır.

Fiziksel olarak da sağlığınız üzerinde pek çok olumlu etkisi vardır. Oksijen her hücrenize ulaşarak sizi enerjik yapar, oksijen eksikligine bağlı olarak gelişen, anorobik denilen ( kanser bunlardan biridir ) pek cok hastalık iyileşir.

Nefes kalıplarımız 0-7 yaş arasında duygusal kalıplarımıza paralel bir şekilde oluşur ve biz farkına varıp bilinçli olarak değiştirmediğimiz sürece aynı kalır. Nefes kalıbınızı ögrenin, onu yeniden istediğiniz gibi yapılandırın, hayallerinizdeki hayat sizin olsun.

En kısa zamanda sizlerle tanışmayı hevesle, sevgiyle bekliyorum..

TN®Egitmeni
Emine Aktas

Eğitmen/Danışman
Emine Aktaş
Emine Aktaş

1966 İstanbul doğumluyum. İTÜ Tekstil Mühendisliği lisans ve İşletme Mühendisliği master eğitimleri aldım.
90’lı yıllarda hayatımın amacı nedir, aynı acı veren olayları… devamını oku…

Zaman
Her Çarşamba 18:30 – 20:00
Her Perşembe 10:30 – 12:00
Her Pazar 10:30 – 12:00

Etkinlik hakkında aklınıza takılan soruları öğrenmek, detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için bizlere 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

İsim Soyisim (*)

Email (*)

Telefon Numaranız

Mesajınız