Loading
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Ben VAR’ım Atölye Çalışması / Dilek Öcekli ve Sibel Aldıkaçtı Özalp

Ben VarımUygulamalı aktivitelerle birlikte, Evren’in işleyişine bakıp,

“Neleri niçin istediğimizden farklı yaşarız? sonradan da aslında basit bir düzen üstüne kurulu olan hayatımızı karmakarışık bir hale getirir, sonra da yaşam zordur der dururuz”?

“Neden hep benzer olumsuzlukları yaşar dururuz”?

gibi genelde herkesin yaşadığı ancak cevaplamakta zorlandığı konuların işlendiği seminer.

Bu seminerde ayrıca, geçmişlerini “neden”lerle, geleceklerini “nasıl”larla sorgulayıp AN’ını yaşayamayan günümüz insanları, dünden bugüne, bugünden yarına huzur ve barış içinde nasıl geçebileceklerinin, büyük bütünlük içinde yerlerini nasıl bulacaklarının ipuçlarını yakalayabileceklerdir.

Seminerde, öncelikle Evren’in işleyişine büyük pencereden bakıp, sonradan da özümüze iniyoruz.

Olumsuzlukları olumluya çevirmek mümkün mü? Bu dünyada kendim olup kendim gibi yaşamam mümkün müdür?

Tüm bu konular Dilek Öcekli ve Sibel Aldıkaçtı Özalp’ın yaşamından örnekler ve katılımcılarla yapacakları uygulamalı çalışmaların da desteğiyle derinlemesine inceleniyor; etkili ve kolay uygulanabilir, GERÇEKÇİ çözümler sunuyor Ben VAR’ım Semineri.

Ayrılırken;
“Kaygılarım, endişelerim, hepsini meğer kendim yaratırmışım. Meğer her şey bildiğimden çok farklı, aslında da çok basitmiş. Evren güvenliymiş, sevgi her şeyin temeliymiş, bana hazır olunca “İSTE OLSUN” demişlerdi… İşte şimdi HAZIRIM

dedirtiyor Ben VAR’ım Semineri.

Katılımcı Görüşleri

Seminer beni salladı, etkiledi, şok etti, wavv dedirtti. Bir Dilek oturup Sibel anlatırken, bir Sibel oturup Dilek anlatırken, pozitif ve uyandırıcı, dikkati maxiumumda tutmayı sağlayan bir sirkülasyon, pozitif bir ernerji çıkışı yaratıyor. İkisinin partnerliği çok pozitif etki yaratıyor.

Bakış açımızı değiştirici uygulamalar insanı kendi merkezine kendine getiriyor, AN’a getirmeyi öyle bir başarıyor ki “İşte benim ihtiyacım olan bu!” dedirtiyor.

Seminerin amacı büyük resim içinde yerimizi bulmak, kendimizi gerçekten kabul etmek ve gerçekten sevmek.. Eee bunu her kişisel gelişimci yaptırıyor demeyin; çok şaşırtıcı, etkili ve dönüştürücü.

Astrolog Sema Kılıç

Eğitmen/Danışman
Dilek Öcekli

İnsanların enerji alanlarıyla uyumlanarak, bilinçaltı duygu frekanslarını gözlerine bakarak okuyorum. Böylece; kişilerin geçmişten bugüne köklerinden ve yaşadıklarından oluşmuş … devamını oku…

Sibel Aldıkaçtı Özalp

Notre-Dame de Sion ve sonrası Londra’da Harrow College’de İş İdaresi okudum. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştım. devamını oku…

Zaman
27 Ocak Cumartesi / 10:00 – 17:00
Ücret
350 TL +KDV

Etkinlik hakkında aklınıza takılan soruları öğrenmek, detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için bizlere 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

İsim Soyisim (*)

Email (*)

Telefon Numaranız

Mesajınız