Loading
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Aile Dizimi / Dilek Öcekli

aile-dizimi-gorselAile Dizimi ’nde insanların hiç tahmin edemedikleri, söyleyince kabul edemedikleri sorunlarının köklerine inilir, ebeveynlerinden ve yakın aile fertlerinden taşıdıkları yüklerin boşaltılmasına destek verilir. Danışanların şaşkınlıklarını sıkça dile getirdiği; farkındalık yaşayıp, aile içindeki yerlerini ve kendilerini kabul etmelerine; ve de engellerinden kurtulmalarına yardımcı olan sıradışı bir çalışma Aile Dizimi.

Aile Dizimi Çalışması Bert Hellinger’in Afrika’da yerlilerin arınma çalışmalarını izleyip inceledikten sonra sistematik hale getirdiği bir psikoterapi uygulamasıdır. Almanya’da ilk olarak otuz yıl kadar önce uygulanmaya başlamıştır.

Hellinger’in talebesi Svagito Liebermeister’dan aldığı eğitimlerin ardından, Dilek Öcekli üç yıldır Ağacım ofisinde Aile Dizimi çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.
Bu çalışma danışanların, ailelerinin içinde kendi yerlerini görebilme fırsatını yakalayıp, kendilerinin ve ebeveynlerinin, atalarının geçmişlerinin farkına varıp, onları kabul etmelerine yardımcı olur.

Kaç nesil evvelden yaşanmış erken ölüm, büyük kayıplar, açıklanmayan sırlar, cinayetler, tacizler, iflaslar gibi travmaların, haberimiz olmasa bile, yaşamımızı nasıl etkilediği; olumsuzluklar, yeni travmalar, hastalıklar, mutsuz ilişkiler, para yoksunluğu vs. olarak hayatlarımıza olan etkilerini bize keşfettiriyor Dilek Öcekli.
Bu sıra dışı çalışma, ailenizi ve geçmişinizi adeta bir tiyatroda izlemenize benzer.

Çalışma sonrası, engellerimizin bize getirdiği yüklerden kurtulup, yaşam yolumuzun nasıl açıldığını izlemek katılan herkes gibi sizleri de şaşırtacaktır.

Çalışmaya dahil olan herkes katılımcıdır. Hayattaki engellerini keşfetmek ve yüklerinden kurtulmak isteyenler ise, açılım isteyen katılımcılardır; süreç esnasında kendi aile bireylerini temsil eden kişileri kendileri seçebilirler.

Katılımcılar da her ne kadar açılım çalışması talep etmemiş olsalar da, gün boyunca kendi hayatlarından benzer pozisyonlara tanık olmaları halinde, bu kişilerin de blokaj çözülmeleri gerçekleşir

Aile Dizimi çalışmaları, açılım ve yorumlar, Dilek Öcekli tarafından yapılır.

Eğitmen/Danışman
Dilek Öcekli

İnsanların enerji alanlarıyla uyumlanarak, bilinçaltı duygu frekanslarını gözlerine bakarak okuyorum. Böylece; kişilerin geçmişten bugüne köklerinden ve yaşadıklarından oluşmuş … devamını oku…

Zaman
06 Ocak Cumartesi / 11:00 – 17:00
Ücret
Katılım: 60 TL +KDV
Açılım: 300 TL +KDV

Etkinlik hakkında aklınıza takılan soruları öğrenmek, detaylı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için bizlere 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

İsim Soyisim (*)

Email (*)

Telefon Numaranız

Mesajınız