Loading
Dilek Öcekli

Dilek Öcekli

1972 doğumluyum.

İnsanların enerji alanlarıyla uyumlanarak, bilinçaltı duygu frekanslarını gözlerine bakarak okuyorum. Böylece; kişilerin geçmişten bugüne köklerinden ve yaşadıklarından oluşmuş blokajlarının farkındalığını sağlayarak çözülmelerine yardımcı oluyorum.

Bunları yapabilmemi sağlayan yeteneğimin farkındalığını çok küçük yaşta deneyimledim. Tabiki 10’lu yaşlarda olduğum için çok da algılayamamıştım. Taaa ki ilerleyen yaşlarda kişilere dair içsel bilgileri; bazen renklerle bazen hislerle bazen dokunarak bazen duyarak elde edebildiğimin gerçekliğini fark edene kadar.

İşte bundan sonra istediğim tek şey; kendimle bütün olmaya ve sahip olduğum her şeyi kabule geçmeye çalışırken, insanlara yardımcı olmaktı, ve de hala…

Kendimi geliştirmeye başladım ve çok sayıda eğitime katılarak Yaşam Koçu oldum. Bireysel çalışmalarıma ilaveten insanların kişisel gelişiminde çok etkili olduğuna inandığım “Aile Dizimleri” eğitimini de Svagito R. Liebermeister’den aldım.

Bugün Ağacım’da yaptığım bütün bireysel ya da grup çalışmalarını “Ne yaşadık, ne yaşıyoruz, nasıl yaşamak istiyoruz’un” FARKINDALIĞINI anlatan bir teknikle yapıyorum.”

Evrende her şey o kadar basit ki aslında.

“Hepimiz bir anne ve bir baba ile dünyaya geliyoruz. Başka bir geliş şeklimiz yok. Hayatımızı öğrendiklerimize ve öğretilere göre yaşıyoruz. Geçmiş yaşadıklarımız, gelecekte yaşamak istediklerimiz gibi… Tam bu sırada kayboluş başlıyor çoğumuzun hayatında…”

Her şey hepimizde mevcut. Sadece istemeli ve kabul etmeliyiz.

Amacım; hayatı, evrenin yaradılışındaki mutlak sadelik ve işleyişindeki denge ve dinginlikle uyumlu yaşayan insanların çoğalmasına vesile olmak.

Ben bir şey yapmıyorum; olmasına izin veriyorum, olması gereken oluyor.