Loading

Yaşam Boyu Kilo KontrolüYaşam Boyu İdeal Beden Programı 3 bireysel seans + seanslar arası skype desteği ve çalışma sonucu kişiye özel tasarlanmış MP3’ten oluşuyor.

Yeni bir diyet değil, DAtechnique üzerine kurulmuş yemekle olan ilişkilerimizi düzenleyen bir yaşam tarzı eğitimi.

Amaç, kişilerin kendilerini diyet stresine sokmadan, yemekle olan ilişkilerini değiştirmesini, bilinçli yemek yemeyi (mindful eating) öğrenip, kiloların yaşam boyu kontrol edilmesini sağlamak.

Zeki, çalışmalarını kendi tasarımı olan Derin Bilinç Tekniği DAtechnique® tekniğini uygulayarak gerçekleştiriyor.

Kendisi, bireysel ve grup, tüm çalışmalarında uyguladıklarını

“Temel olarak uyguladığım teknik, “Derin Bilinç Tekniği DAtechnique®.. Ana teması, her bir sorunumuzun kendi içimizdeki çözümünü bulmak. Kendi sistemimde çalışmalarıma sırasıyla önce kişiyi, ardından da kişinin sorununu tanımakla başlıyorum; sonra da kişinin bu sorunla olan ilişkisine odaklanıyorum. Çünkü aslında ne kişiyi ne de sorunu kökünden kazıyıp atmak mümkün değil. Ancak, Derin Bilinç Tekniği DAtechnique® ile, kişinin kendi sorunuyla olan ilişkisini değiştirmesini veya sorununa farklı bir bakış açısı getirmesini sağlamak ve böylelikle kişinin sorununu kendi kendine çözmesini sağlamak mümkün olabiliyor.

Çalışma sistemim konulara göre değişiyor; ancak genelde maksimum üç seans yeterli oluyor. Bu süreçte, çalışmakta olduğumuz konu dışında farklı bir sorunun ortaya çıkması durumunda, o konuyu sonradan tek başına yeni bir çalışma olarak ele alıyoruz.” olarak özetliyor.

Yaşam Boyu İdeal Beden Programı bireysel seans ücretleri 1.100TL + KDV’dir. (3 bireysel çalışma ve kişiye özel MP3 dahil) Detaylı bilgi ve kayıt için 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.