Loading
yasam-kocu-dilek-ocekli

Yaşam Koçu Dilek Öcekli

Yaşam Koçu Dilek Öcekli ile 5A Bireysel Seanslar

“Yaşadığımız her şey duygusal bedenimize kayıtlı. Bilinçaltında oluşturduğumuz veya köklerimizden taşıdığımız blokajlar olumsuz bir alan oluşturuyor. Yaşam Koçluğu çalışmalarımda, danışanlarımın bu alanı FARK ETMELERİNE, ve de bu alanın olumluya dönüşmesine izin vermelerine yardımcı oluyorum.

Çalışmalarımda, danışanımın kendi enerji alanı ile uyumlanıyorum. Böylece danışanımın arka plandaki bildikleri ve yaşarken oluşturduğu duygusal kayıtlarıyla yüzleşmesi gerçekleşiyor. Bunu da çoğu zaman danışanımın gözleriyle irtibata geçerek gerçekleştiriyorum. Yani, içimizdeki duyguların bilinçaltındaki kodlarını bulmak için enerji kanalı olarak gözlerle çalışıyorum…

Ben bir şey yapmıyorum; olmasına izin veriyorum,

Aslında, yaşadığımız gerçeklerden işimize gelmeyenleri bir kenara atıyoruz, unutmayı tercih ediyoruz. Ya da onları yaşamış olduğumuz gibi değil de, işimize geldiği gibi yargılayıp yorumluyoruz. Gerçekliklerimizle, yargı ve yorumlarımızın arasında sıkışıp kalıyoruz. Yaşam Koçluğu seanslarımda, kaybolduğumuz ve de göremediğimiz bu alanların açığa çıkmasına yardımcı oluyorum.

Bu da kabulle başlayan bir yolculuk. Kabul etmek döngüyü başlatıyor. Ardından Farkındalık, Netleşme, AN’a Geçiş ve İstediğimizi Yaratma Yetkisi ile Yaşam Koçluğu Yolculuğu devam ediyor.

Yaşam Koçluğu çalışmalarımda yoluna benimle devam eden “herkeslere” teşekkür ederim:))

Seanslarımda, dünyaya geldiğimiz yerimiz, yerimizdeki rolumüz, ve oluşturduğumuz yaşam alanımızın farkındalığına varılmasına yardımcı olarak, danışanlarımın kendi YAŞAM AĞAÇlarını oluşturmasını sağlamaya çalışıyorum.
Eğer sizinle de yollarımız kesişirse , yaşam ağacınızı oluşturmak isterseniz, Ağacım Yaşam Koçluğu çalışmalarımda buluşmak üzere :)”

Bireysel seans ücretleri 370 TL + KDV’dir. Detaylı bilgi ve kayıt için 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.