Loading

Ayın Çekim Gücü

Ayın çekim gücünü hepimiz ilkokul sıralarında öğrenmeye başlarız. Ay o kadar güçlüdür ki yerküremizdeki okyanus, göl ve nehirleri kısaca tüm su yüzeylerini çeker ve gel-git dediğimiz doğal oluşum meydana gelir.

Bizler %80’i su olan varlıklarız. Ayın çekim gücünün bizi etkilememe ihtimali var mı sizce?

Dolunay dönemlerinde yeryüzünde artan şiddet olayları nedensiz olabilir mi?

Ay gibi kainatta sıralı olan ve astroloji biliminin ilgi alanına giren 10 gezegen de aynı şekilde sahip oldukları enerji alanları nedeni ile hem birbirlerini hem dünyamızı hem de bizleri etkiler.

Astroloji Haritası

Yeryüzünde bedenlenmeyi seçmiş her bir bireyin tam doğum anında, doğduğu yerden gökyüzünün çekilmiş resmine astroloji haritası denir. Bu resim öylesine özeldir ki tıpkı parmak izi gibidir; yaşayan hiçbir canlının astroloji haritası, bir diğerininkiyle aynı değildir.

Ruhunuz İçin Astroloji Seansı Nedir?

Seans tarihinden bir hafta önce doğum tarih ve saatiniz, ve doğum yeriniz bilgilerini bana vermeniz gerekmektedir. Bu bilgilerle birlikte Astroloji Haritanızı hazırlayacağım.

Seansımızın ilk kısmında, haritanızdaki gezegenler, evlerdeki konumları, gezegenlerin birbirleri ile olan etkileşimleri ve tüm bunların sizin üzerinizdeki etkileri hakkında konuşuyor olacağız.

Seansımızın geri kalan kısmında ise, benim çok önemsediğim ve astrolojiye ilgi duymama neden olan Ruhsal tekamül astrolojinize bakıyor olacağız; Ruhunuzun daha önceki hayatları boyunca kazanımları yani doğuştan sahip olduğunuz yetenek ve özellikleriniz nelerdir; şimdiki hayatınızda ruhsal tekamülünüz için hangi dersleri almanız, hangi özelliklerinizi geliştirmeniz gerekiyor; tüm bu konulara tek tek bakacağız.

Her bir birey aslında (doğduğu andan itibaren) Nüfus Cüzdanının yanı sıra böyle bir Ruhsal Tekamül Cüzdanı taşıyor olsa, bu değerli dünya deneyimimizi gözü kapalı geçirmek zorunda olmazdık.

Siz de Yeni Nüfus Cüzdanınızı almak isterseniz, Ağacım’ da Sevgi, Işık ve Aşk ile buluşmak üzere, Ve zaten öyledir.

Ruhunuz için Astroloji seans ücretleri 370 TL + KDV’dir. Detaylı bilgi ve kayıt için 0212 295 50 19 no’lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Yıldız Haritası