Loading

Birlikte Çalıştığımız Danışmanlar

emine-aktas

Emine AKTAŞ

1966 İstanbul doğumluyum. İTÜ Tekstil Mühendisliği lisans ve İşletme Mühendisliği master eğitimleri aldım. 90’lı yıllarda hayatımın amacı nedir, aynı acı veren olayları tekrar tekrar neden yaşıyorum sorularına aradığım cevaplar ile, kendime doğru ruhsal yolculuğum başladı.

2012 yılında profesyonel iş hayatımı sonlandırma kararımda etkili olan Transformal Nefes® ile tanışıp, 2013’de Nefes Koçu, ardından 2014 yılında NewYork’da aldığım eğitim ile de Transformal Nefes® Eğitmeni oldum.

Aynı yıllarda, kendimi bildim bileli içimde var olan “Hayatımın amacı ne?” sorusuna aradığım cevaplarla Astroloji ve özellikle Ruhumuz için Astroloji konusuna merak sardım, okudum, araştırdım, öğrendim.

Amerika’dan Hindistan’a uzanan ruhsal yolculuğum beni sayısız seminerlere ( EFT, Reiki 3. Seviye, Outlook), sessiz inzivalara ve derinden etkilendiğim iki üstad’a taşıdı:

Birincisi “Şimdinin Gücü” kitabının yazarı, kendisi ile karşılıklı konuşma fırsatını bulduğum Eckhart Tolle ve diğeri ise bulduğu yöntem (The Work®) ile milyonların hayatını dönüştüren Byron Katie. Uzun ve kolay olmayan bir süreçten geçerek, 2016 yılında The Work® yönteminin uluslarası sertifikasına sahip az sayıdaki Türk kolaylaştıcıdan (Certfied Facilitator of the Work® ) birisi oldum.

Halen, tüm kazanımlarımı, dönüşümlerimi, farkındalıklarımı paylaştığım, Ruhsal Astroloji, Transformal Nefes® ve “The Work of Byrın Katie” seans ve workshop’ları düzenlemekteyim.

Hep Şimdide Her Olanı Severek,
Işık ve Aşkla
Sizlerle Tanışmak Dileğimle,

ece-dundaralp

Ece DÜNDARALP

Tai Chi Chuan, Ece Dündaralp’in uzun yıllar yaptığı çeşitli sanat ve spor çalışmaları sonucunda vardığı bir nokta oldu. 2005 yılında Yedi Tepe Plastik Sanatlar Bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Tai Chi ve Qigong çalışmaya başlayan Dündaralp, bu sistemin etkilerini farkettikçe hayatının merkezine almaya başladı. Wudang rahibi İsmet Himmet’in Beş Hayvan Qigong seminerine katıldı ve Wudang ekolünde eğitimini sürdürmeye karar verdi. Damo Mitchel ile Nei Gong çalıştı. Seçkin Köknar’ın isteği ile 2009 ve 2014 yılları arasında kendisinin asistanlığını yaptı. 2015 yılında, Çin’e giderek, Wudang manastırında kaldı. Wudang Baş Rahibi You Xande ile de çalışma imkanını buldu. Usta Yuan Limin ve Tian Lifang dan Taichi ve Qigong eğitimi aldı. Çin seyahatinden döndükten sonra edindiği deneyimleri paylaşmak adına, İstanbul’da düzenli dersler vermekte. Hareket engelli çocuklar ile ve MSÜ. Üniversitesinde dansçılarla çalışmakta. “Human Arts” ve ”İnterna” nın bir parçası olarak faaliyetlerde bulunmaktadır.

Çalışması: Tai Chi Dersleri
Lütfen iletişime geçin.

Sinan Özcan_Fotoğraf

Sinan Özcan

Biyomedikal Yüksek Mühendisi olarak on yıl sağlık alanında pek çok sağlık teknolojisi sistemiyle çalıştı, ancak en mucizevi enstrümanın insanın biyolojisi olduğunu gördü. Tıbbi teknolojilerde proje müdürü iken, profesyonel yaşamını tamamıyla 12 yıldır kişisel olarak ilerlemekte olduğu Bütüncül Tamamlayıcı Terapilere yöneltti.

Heal&More® markasıyla Bütüncül Sıhhat (Holistic Wellness) dalında eğitimler, atölyeler ve bireysel çalışmalar sağlamakta.

Çalışmalarında zihin, beden, duygu, ilişki, bilinç düzlemlerinde kişisel konular üzerinde çalışarak; kendi kendine dengelenme ve düzenlenme yeteneklerini güçlendiriyor. Bu şekilde bireylerin içinde bulunduğu durumdan farkındalıkla özgürleşerek, özgün ve sağlıklı birey halini yaşamasını amaçlıyor.

Seminerler ve Bireysel Çalışmalar:

  • Organic Intelligence® HEART Sinir Sistemi Özdüzenleme

  • Bedenden Bilince Bütüncül Tamamlayıcı Terapiler

  • İngiltere Reflexology Academy London® onaylı Refleksoloji Eğitimi

  • Usui Reiki Eğitimi (Esnek Dayanıklılık ile zenginleştirilmiş)

Web Sitesi: healandmore.com

Lütfen iletişime geçin.

zeki-cobanoglu

Zeki ÇOBANOĞLU

Zeki, yüksek eğitimini Londra’da yaptı. Mezun olduktan sonra yaşamını burada kurmaya karar verdi. Kurumsal hayata atıldı. Kendisi 41 yıldır Londra’da yaşamakta.

Kariyerinde ilerlerken, onbeş yıl kadar önce geçirdiği rahatsızlık sonucu, “içimizdeki inanılmaz güç ve bilgi kaynağını kullanarak istediklerimizi elde etmenin” mümkün olduğunu keşfetti.

Bu konuya duyduğu ilgi ve meslek edinme isteğiyle, daha sonra İngiltere ve Amerika’nın önde gelen bazı kuruluşlarından ve eğitimcilerinden, çok sayıda önemli ve farklı eğitimler aldı.

Gönül verdiği bu ikinci mesleğinde, ayrıca kişisel araştırmaları ve kendi tasarımı olan DAtechnique Derin Bilinç Tekniği ile ilerledi. Zeki, İngiltere’de NLP, GHR, CNHR ve CNCH Complementary & Natural Healthcare Council’e kayıtlı ve sertifikalıdır.

Zeki çalışmalarını herkesin kendi gereksinimleri doğrultusunda “kişiye özel” olarak tasarımlar. Sahibi olduğu Derin Bilinç Tekniği “DAtechnique”’ ve eğitimli olduğu diğer teknik, terapi ve yöntemlerini ve özel bireysel çalışmalarında başarı ile kullanmakta.

Zeki’nin tüm çalışmalarının temelinde “yaşamdaki birçok soruna, bakış açımızı değiştirerek çözüm bulabiliriz” düşüncesi yatar. İstediklerimizi elde etmenin ve başarılı olmayı alışkanlık haline getirmenin tekniklerini gösterir.

İngiltere’deki ve uluslararası platformdaki çalışmalarını ’Zeki Coban Consultancy’, İstanbul’daki çalışmalarını ise Ağacım ailesinin bir üyesi olarak Zeki Çobanoğlu adı altında gerçekleştirmektedir.

Website: https://www.livingtechniques.com/turkiye.html

Bireysel Çalışmalar: Derin Bilinç Tekniği DAtechnique® ile kişisel tıkanıklıklar, yaşamdaki engeller, fobiler, korkulardan kurtulmak isteyenler için bireysel seanslar ve Yaşam Boyu İdeal Beden Programı bireysel seansları. 
Lütfen iletişime geçin.

Melis Pitelon_Fotoğraf

Melis Pitelon

Melis Pitelon, katıldığı bir kişisel gelişim eğitimi sonrası orada yapılan bir meditasyon çalışmasında “insanlara ilham ol” mesajı ile 15 yıllık kurumsal hayatına ara vererek aldığı eğitimler sonrasında Kahkaha Yogası Liderliği ve Profesyonel Koçluk yapmaya başlamıştır.

Web Sitesi: basrolsensin.com

Lütfen iletişime geçin.

aylin-akyol

Aylin AKYOL MSc.

Aylin Akyol 1988 Slovakya doğumlu. Annesi Çek, babası Türk. Yaşamını Çek Cumhuriyetinde sürdüren Aylin, İstanbul’a da sık sık gelmekte. Viyana Ekonomi Üniversitesinde İşletme okuyup Çek Cumhuriyeti ve Almanya‘da aynı konuda Master‘ını tamamlamış. Birkaç yıl kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra, yaşamda aradıklarını başka yerlerde bulacağını anlamış Aylin. Yoğun ve stresli yaşamın tetiklediği sağlık sorunları nedeniyle hayatını değiştirmeye karar vermiş.

“Yoga senelerdir hayatımda. Fiziki ve ruhsal sağlığımı korumaya yardım ettiğinin farkındalığıyla yogayı yaşamımın yoğun bir parçası haline getirdim. Küçüklüğümden beri spor yaparım, profesyonel olarak jimnastik ve aerobik de yaptım. Ancak benim için yoganın yeri bambaşka. Bedensel hareketten çok daha öte, fiziki vücudu aşan kendini tanıma yoludur.

Bedensel hareketlerin bilinçli yapılması çok önemli. Doğru tekniğin önemi ne kadar büyük olsa da, bunun yanında her birimiz farklı olduğumuzu bilmeli ve kendi vücüdumuzu dinlemeyi öğrenmeliyiz. Bu şekilde hareket içten gelir, doğal ve harmonik olur.

Eğitmenliğin en zevk aldığım kısmı, yogayı kullanarak insanları özüne yaklaştırmaya çalışmaktır”

Yoga Eğitmenlik

  • Hatha Yoga Eğitmenlik Kursu – Power Yoga Academie, Prag
  • Dinah Rodriguez Hormon Yoga Eğitmenlik Kursu, Prag

Grup Çalışmaları: Kadınlar için Hormon Yoga, Diabet hastalari için Hormon Yoga Terapisi (Dinah Rodriguez), Organ Yoga, Çakra dengeleme ve temizleme yöntemleri, Yoga iç temizlik uygulamaları-Shatkarma, Nefes alma teknikleri-Pranayama çalışmaları.

Bireysel Seanslar: Kadınlar için Hormon Yoga Terapisi (Dinah Rodriguez), Diabet hastalari için Hormon Yoga Terapisi (Dinah Rodriguez), Organ Yoga, Çakra dengeleme ve temizleme yöntemleri, Yoga iç temizlik uygulamaları-Shatkarma, Nefes alma teknikleri-Pranayama çalışmaları.

Lütfen iletişime geçin.